You are here:  / Pozostałe / Z jakich części jest złożona typowa brama przesuwna i jak ją montować

Z jakich części jest złożona typowa brama przesuwna i jak ją montować

Jakiego rodzaju prace trzeba wykonać do zamontowania przesuwnej bramy
Przesuwne bramy słusznie cieszą się teraz coraz większym zainteresowaniem, bowiem nie psują się często i nie potrzeba na nie dużo powierzchni. Są też stosunkowo łatwe do montażu, powinno wystarczyć trochę umiejętności majsterkowicza i podstawowe narzędzia. Początkowym etapem montażu powinno być sporządzenie dokładnego schematu. Dobrze będzie użyć instrukcji producenta, gdzie na pewno się znajdą informacje, w jaki sposób przytwierdzić napęd do bramy came hg600 oraz inne elementy wyposażenia konieczne do prawidłowego funkcjonowania całości. Akcesoria te zależnie modelu będą bardzo różnorodne, tak więc dobrze jest już w fazie planowania wiedzieć, czy zostaną użyte odbojnice słupowe, czy też będzie się z nich rezygnować. Kiedy plan będzie już gotowy, to przystąpić można do pierwszych robót. Zaczynają się one od wylania fundamentów, a po ich dokładnym wyschnięciu przychodzi czas na kolejne etapy. Trzeba zamocować wózki, wsunąć bramę na nie, przymocować gniazda i rolki najazdowe, a także profil 30×30, jeśli jest potrzebny w zastosowanym projekcie.

Felietony:

Publikacje:

Materiały:

Artykuły:

  • Firma Mechanika Maszyn to miedzy innymi produkcja kół zębatych . Nasza firma to także naprawa siłowników hydraulicznych, produkcja kół zębatych, listw i przekładni zębatych.
  • Kupiłeś dom, mieszkanie, a może wynajełeś? Przeprowadzki Poznań to firma transportowa, która jest Ci potrzebna teraz. Załatwimy za ciebie wszystko. Skorzystaj z Nas.
  • Jeśli szukasz firmy która zajmuje się montażem instalacji gazowych CNG w autach ciężarowych działający jako dual fuel to skorzystaj z oferty montażu i serwisu.
  • Transport Zielona Góra | Wolny transport międzynarodowy Kontakt - Transport Zielona Góra
  • Profesjonalne usługi usuwanie adblue new holland we wszystkich maszynach grupy CNH. Dojazd do klienta oraz gwarancja dożywotnia. Faktura Vat. Atrakcyjne ceny.